O nas...

Monika Kawczyńska

Jestem właścicielką gabinetu Monails Studio oraz głównym instruktorem w Centrum Szkoleniowym Monails Studio.  

Profesjonalną stylizacją paznokci zajmuję się od 2008 roku. Wykonując paznokcie zapominam o całym świecie. Obecnie moja pasja stała się sposobem na życie. W 2015 roku rozpoczęłam przygodę z podologią, która sprawiła, że spełniam się każdego dnia. Specjalizuję się w prowadzeniu paznokci wrastających, wkręcających oraz chorobowo zmienionych, dbam o przywrócenie im estetycznego i zdrowego wyglądu. Uwielbiam pomagać ludziom, a jeszcze większą radość sprawia mi widok zadowolonej klientki czy uśmiechniętego klienta. Znalazłam swoją zawodową drogę, robię to co kocham i jestem z tego szalenie dumna! Moja ambicja, dokładność i  drobiazgowość, sprawiają, że wymagam wiele od siebie, jak również od innych. Chętnie dzielę się wiedzą i umiejętnościami, dlatego z przyjemnością prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe.

  Jednocześnie nie spoczęłam na laurach. Od dawna wyznaję zasadę „trening czyni mistrza”, dlatego systematycznie doszkalam się, biorę udział w Mistrzostwach Stylizacji Paznokci i przyznam, że mam ochotę na dużo więcej!

Natalia Szwed

  Odkąd pamiętam interesowałam się rysunkiem, malarstwem i projektowaniem graficznym. Szeroko pojęte „tworzenie” zawsze sprawiało mi tak wiele radości i satysfakcji, że już w wieku 13 lat byłam pewna, że jest to kierunek, w którym chcę się rozwijać.

  Z wykształcenia jestem technikiem plastykiem i grafikiem komputerowym. W 2016 roku przypadek sprawił, że rozpoczęłam przygodę ze stylizacją paznokci. Szkolenia i treningi sprawiły, że stało się to moją pasją, dzięki której mogę się wyciszyć i dać ponieść fantazji. Czuję podekscytowanie, kiedy moja twórczość spełnia oczekiwania klientek, które marzą o wyjątkowych paznokciach wykonanych na najwyższym poziomie. Kocham swoją pracę, za to, że mogę dać upust kreatywności i wykazać się dbałością o każdy szczegół, a także za to, że mogę codziennie wywołać uśmiech na twarzy.

  Jestem perfekcjonistką, dlatego widok skończonej, dopieszczonej stylizacji oraz zadowolenie klientki jest dla mnie największą nagrodą.

Angelika Marciniak

  Od  2010 roku pracuję w zawodzie stylistki paznokci, a od czerwca 2023 roku zaczęłam zgłębiać tajniki podologii, która mnie zafascynowała. Cieszę się, że oprócz upiększania dłoni i stóp klientek mogę im także ulżyć w bólu związanym z problemami podologicznymi. 

Lubię uczyć się nowych technik i zdobywać wiedzę związaną z moim zawodem. Zadowolenie klientki jest dla mnie najważniejsze.

 

Monika i Natalia