Manicure tradycyjny

Manicure tradycyjny to nasz podstawowy zabieg pielęgnacyjny na skórę dłoni i paznokcie. Podczas usługi starannie odsuwamy nabłonek z paznokci i opracowujemy wał okołopaznokciowy ze zrogowaciałego naskórka. Następnie wyrównujemy długość paznokci i nadajemy im odpowiedni kształt. W celu wygładzenia powierzchni paznokci i przygotowania ich do pomalowania polerujemy delikatnym bloczkiem całą powierzchnię płytki paznokcia. 

Manicure tradycyjny możemy zakończyć nałożeniem odżywki na paznokcie lub pomalowaniem ich w wybranym przez klientkę kolorze. Po kilkunastu minutach nakładamy oliwkę na suche skórki, a krem o przyjemnej nucie zapachowej wmasowujemy w skórę dłoni. Po takiej usłudze klientka może cieszyć się naturalnym pięknem swoich dłoni przez najbliższy tydzień. 

Czas trwania usługi to 45 – 60 min.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to ulepszona wersja manicure tradycyjnego dedykowana dla osób ceniących swój czas i trwałość usługi. Podczas zabiegu opracowujemy skórki, nadajemy kształt paznokciom i profesjonalnie przygotowujemy powierzchnię płytki paznokci pod lakier hybrydowy dbając o każdy szczegół.

Pierwszym etapem jest staranne nałożenie bazy hybrydowej, odpowiednio dobranej do naturalnej płytki klienta. W przypadku nierówności na paznokciach lub słabej płytce paznokciowej nadbudowujemy delikatnie grzbiet paznokci bazą w celu wyrównania powierzchni i zabezpieczenia linii stresu przed złamaniem. Następnie nakładamy kolor, który klientka wcześniej wybrała i kończymy nałożeniem produktu nabłyszczającego.

Każdą warstwę lakieru hybrydowego utwardzamy w lampie UV, dlatego też tuż po zakończeniu zabiegu możemy nałożyć oliwkę na skórki i wmasować krem ciesząc się „suchymi” paznokciami. Po takiej usłudze klientka może cieszyć się pięknem swoich dłoni przez najbliższe 2 do 3  tygodni.

Czas trwania usługi to 60 – 90 min.

Monails Studio

Przedłużanie paznokci

Stylizacja paznokci to obszerny dział obejmujący m.in. przedłużanie paznokci różnymi metodami, rekonstrukcję, nadbudowę złamanego lub uszkodzonego naturalnego paznokcia, stylizacje krótkie salonowe a także długie okazjonalne. Niezależnie od naturalnej płytki; krótka, obgryziona, nierówna, długa, jesteśmy w stanie spełnić marzenia naszych klientek i sprawić, że Wasze dłonie będą piękne.

Stylizacja paznokci to nic innego jak przedłużanie paznokci. W tym celu skracamy naturalne paznokcie, opracowujemy skórki, matowimy płytkę, podkładamy szablony. Następnie tworzymy dzieło sztuki jakim jest sztuczny paznokieć. W trosce o naturalną płytkę paznokcia polecamy regularne wizyty co 3 tygodnie. 

Podczas każdej stylizacji oddajemy siebie i staramy się sprostać każdym wymaganiom naszych klientek. 

Czas trwania usługi to 120 – 200 min.

Zdobienia

Manicure czy stylizacja paznokci w jednym kolorze to klasyka. Tworząc unikalne zdobienia na paznokciach sprawiamy, że każda stylizacja jest wyjątkowa. Zdobienie paznokci to prawdziwe dzieło sztuki na malutkim płótnie jakim jest paznokieć. W naszym salonie wszystkie zdobienia wykonujemy ręcznie, dlatego każde zdobienie jest niepowtarzalne i oryginalne.

Czas trwania zdobienia to 10 – 50 min.

Monails Studio
Monails Studio

Pielęgnacja stóp

Pielęgnacja stóp to bardzo ważne zadanie każdego z nas. Stopy niosą nas przez całe nasze życie, dlatego warto dbać o nie przez cały rok. 
W naszym salonie proponujemy pełną pielęgnację stóp. Zadbamy o Twoje paznokcie, aby były zdrowe i prawidłowo obcięte (zapobiegamy możliwości wrastania się paznokci). Zdejmiemy zrogowaciały naskórek oraz wykonamy peeling stóp. Na zakończenie lekki masaż na specjalnie dobranym dla Ciebie produkcie.

Proponujemy taką przyjemność powtarzać co 4 – 5 tygodni w celu prawidłowej pielęgnacji skóry i paznokci.

Czas trwania usługi 75 – 90 min.