Monails Studio Centrum Szkoleniowe

Jako Monails Studio Centrum Szkoleniowe prowadzimy szkolenia, kursy, warsztaty oraz praktyki, dzięki którym możesz nauczyć się najlepszych metod pracy w zawodzie stylistki paznokci/podologa.

Na szkoleniach przedstawiane są różne techniki i metody pracy w gabinecie kosmetyczno-podologicznym. W naszej ofercie mamy m.in. podstawowe szkolenia wprowadzające Cię do świata stylizacji paznokci, kursy doszkalające jak i warsztaty praktyczne. Ponadto z nami możesz nauczyć się wykonywać profesjonalny pedicure z pełną pielęgnacją stóp, bezpiecznie używać dłuta i skalpela oraz dobrać odpowiednią metodę pracy z paznokciem wkręcającym się lub wrastającym się.

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub nauczyć się wszystkiego od zera? Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie szkolenia aktualnie możemy Ci zaproponować. Nasze szkolenia są prowadzone przez doświadczoną instruktorkę Monikę Kawczyńską. Na co dzień zajmuje się ona stylizacją paznokci, rekonstrukcją i regeneracją uszkodzonych paznokci dłoni i stóp. Prowadzi pacjentów podologicznych, pomagając im pozbyć się bólu i stanąć na nogi. Uwielbia pracować z akrylem, który jako jedyny produkt jej nigdy nie zawodzi. 

Możemy zaproponować Ci także staż kosmetyczno-podologiczny, dzięki któremu dowiesz się, jak w praktyce wygląda praca stylistki paznokci/podologa.

Jesteś zainteresowana/y?

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń poniżej i zgłoś się na szkolenia, które interesują Cię najbardziej.

Zapraszamy!

Manicure hybrydowy

Szkolenie z manicure hybrydowego to podstawowy i najważniejszy zakres wiedzy, od którego warto rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci. Poznasz embriologię paznokci, ich choroby oraz możliwości i metody ich regeneracji. Nauczysz się nadawać kształt paznokciom, bezpiecznie opracować skórki, pracować z frezarką oraz umiejętnie aplikować produkty. Dowiesz się jak wydobyć z paznokci ich naturalne piękno.

Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci to obszerny dział obejmujący m.in. przedłużanie paznokci metodami: żelową, akrylową oraz poliżelową, a także rekonstrukcję, nadbudowę złamanego lub uszkodzonego naturalnego paznokcia, stylizacje krótkie salonowe a także długie okazjonalne. Podczas szkolenia poznasz metody pracy na formie oraz triki, które sprawią, że będziesz pewna siebie i swoich umiejętności w każdej sytuacji. Nauczysz się pracować różnymi produktami dostępnymi na rynku i dobierać je odpowiednio do rodzaju płytki paznokcia jak i potrzeb klienta.

Pedicure

Pielęgnacja stóp to bardzo ważne zadanie każdego z nas. Stopy niosą nas przez całe życie, dlatego warto wiedzieć jak należy o nie zadbać.
Szkolenia z pedicure to potężna dawka rzetelnej wiedzy z zakresu anatomii, dermatologii, kosmetologii oraz wiedzy ogólnej o człowieku i jego trybu życia. Poznasz różne metody pracy z paznokciami wrastającymi czy wkręcającymi. Nabędziesz umiejętności pracy skalpelem i frezarką podologiczną. Dowiesz się jak pracować z klientem i jak skutecznie zbudować z nim relację i owocną współpracę.

Formularz zgłoszeniowy

Chcesz się szkolić i podnosić swoje kwalifikacje ale Twoja sytuacja finansowa nie pozwala Ci na to?

Możemy pomóc Ci dofinansować szkolenia!

Skontaktuj się z nami!

Poprzedni
Następny